کاربران گرامی لطفاً جهت سهولت در استفاده از خدمات و برنامه‌های دارامان، موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.کلیه‌ی اصول و رویه‌ی دارامان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌ کننده است و کاربر نیز، موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه بروزرسانی احتمالی و تغییر قوانین مندرج ،در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

شرایط مرجوعی کالا:

باتوجه به این‌که کالاهای عرضه شده در دارامان شامل مواد‌غذایی و کالاهای فاسد ‌شدنی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها به‌جز در مواردی که به شرح زیر می باشد، وجود ندارد.

در صورت انصراف کاربر از خرید، باید هر چه سریع‌تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان دارامان از طریق شماره تلفن 02191014442 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.
نقص و یا مشکلات کالا، باید حداکثر تا 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات مشتریان دارامان اطلاع داده شود. کارشناسان دارامان نواقص اعلام شده توسط کاربر را بررسی و کنترل خواهند کرد و در صورت تایید نقص، کالا تعویض و یا در صورت تمایل با کالایی دیگر جایگزین خواهد شد.
در صورت مغایرت کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده ،به نحوی که از روی بسته کالا قابل تشخیص باشد، چنان جه کالا در شرایط اولیه و استفاده نشده خود باقی مانده باشد،قابل تعویض خواهد بود.
آسیب‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش ،به امور مشتریان دارامان اطلاع داده شود.در صورتی که آسیب‌های ناشی از حمل‌ونقل در لحظه قابل مشاهده باشد و یا بسته‌بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده باشد، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به دارامان عودت شود.
لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد امور مشتریان دارامان از طریق شماره تماس 02191014442 اطلاع دهید.
(از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش دارامان جدا خودداری نمایید.)
برای کالاهایی که تولید به سفارش هستند و بنا به درخواست مشتری تولید می شوند (مثل دسته گل، فینگر فود، سالاد و…. ) در هنگام سفارش کالا مبلغ سفارش حتما باید به صورت نقدی پرداخت شده و علاوه بر این، امکان لغو این سفارشات به هیچ وجه وجود ندارد.

حریم شخصی:

مجموعه ما برای حریم شخصی افراد حقیقی و حقوقی احترام قائل است و بدین منظور جهت سهولت و تسریع در امر خرید، ثبت سفارش و پیگیر‌ی‌های بعدی، طبق قوانین مندرج در سایت اطلاعاتی را از کاربران خود درخواست می‌کند. درج شماره تماس و آدرس دقیق برای هماهنگی و ارسال کالای مشتری الزامیست. در صورتی که اطلاعات مشتری اعم از شماره‌ تماس و آدرس دچار نقصان بوده و یا موارد مذکور صحت کافی نداشته باشد، دارامان جهت اطمینان برای ارسال سفارشات و نهایی شدن ثبت سفارش، می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی درخواست کند. حفظ و نگهداری از رمز عبور به عهده کاربر است، پس رمز کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرارندهید.
ثبت و دسته‌بندی کلیه‌ی اطلاعات مندرج در سایت به‌صورت محرمانه نزد دارامان باقی‌ می‌ماند و موارد مذکور در اختیار هیچ سازمان و یا فردی قرار نخواهد گرفت و غیرقابل انتقال است.
دارامان، جهت اطلاع رسانی رویدادها، تخفیف‌ها، کمپین های تبلیغاتی و سایر مواردی که جهت خرید آسان‌تر به مشتریان گرامی کمک خواهد کرد، پیامک‌هایی را با استفاده از شماره‌ی تماسی که از طریق آن اقدام به ثبت نام در سایت کرده‌اید، ارسال خواهد کرد. لازم به ذکر است در طی این فرآیند، شماره تماس شما به صورت محرمانه نزد دارامان باقی خواهد ماند.
دارامان می‌تواند نقد، نظر، پیام و یا محتوای ارسال شده توسط کاربر را در صورتی که مشمول مصادیق محتوای مجرمانه و یا مغایر با اهداف و قوانین وب ‌سایت باشد، در چارچوب مذکور و قوانین جاری ویرایش و یا حذف نماید.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفاً با اطلاعات تماس زیر، ارتباط برقرار کنید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دارامان، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دارامان جزئی از اموال دارامان محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار دارامان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دارامان محفوظ می‌دارد.
علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط دارامان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دارامان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری، پیگرد قانونی دارد.
کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌ سایت دارامان و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج، نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای دارامان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات دارامان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.
نظرات کاربران
قابل ذکر است “هدف از ایجاد بخش نظرات در دارامان، اشتراک ‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات دارامان با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. چنان چه قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند.
دارامان در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ‌وجه به معنی تایید فنی دارامان درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیمگیری خود قرار ندهند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ثبت سفارش در دارامان در تمامی ساعات شبانه ‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر است. در شهر تهران، ارسال سفارشات در روزهای کاری از ساعت 13 الی 22 و در روزهای تعطیل و جمعه، از ساعت 13 الی 20 در بازه‌های 3 ساعته صورت می‌گیرد.
بعد از اتمام فرآیند سفارش این امکان برای کاربر فراهم شده است تا روز و بازه‌ی زمانی دریافت سفارش خود را انتخاب نماید تا خرید کاربر در زمان مورد نظر خودش برای ایشان ارسال گردد.
در شهر تهران سفارش‌ها به صورت کاملا رایگان ارسال خواهد شد.
کلیه سفارش‌های ثبت شده در سایت دارامان، در صف پردازش قرار می‌گیرند. سعی و تلاش دارامان بر انجام هر چه بهتر این فرآیند می‌باشد. با وجود این، در صورتی که به هر دلیلی تامین کننده اصلی امکان تامین کالای مورد سفارش را پیدا نکند، حق لغو آن سفارش و یا استرداد وجه برای دارامان محفوظ است و کاربر می‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
درصورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند عدم امکان تامین کالا یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب ایشان واریز خواهد شد.
درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای دارامان محفوظ است. دارامان در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و عودت می‌نماید و کاربر با ورود به سایت دارامان می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

نمایندگی

دارامان در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به دارامان اطلاع دهید.

روش پرداخت

مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین، نقدی و یا با استفاده از دستگاه POS (کارت خوان) در محل پرداخت نمایند.